Martin Váňa

Moderátor

Za více než 15 let praxe jsem moderoval desítky akcí různého druhu – plesů, slavnostních večerů, městských slavností, soutěží i odborných konferencí.

Od začátku devadesátých let se pohybuji v mediální sféře. Pracoval jsem jako redaktor v pelhřimovských regionálních týdenících a denících. Postupně jsem se přesouval do oblasti mluveného slova, a to krátkým angažmá v lokální televizi a prvními vystoupeními v roli moderátora.

Působím po celé České republice, v poslední době například v Praze nebo Plzni, nejčastěji však v rodném Pelhřimově a dalších místech Kraje Vysočina. Zmínit mohu například vydařené akce v městech jako Telč, Havlíčkův Brod, Třešť, Žirovnice, Přibyslav, Jaroměřice nad Rokytnou nebo krajském městě Jihlava.   

S mnohými pořadateli jsem již navázal stálou spolupráci, což je pro mě ctí a zároveň dobrou vizitkou. Příkladem může být udělování Cen města Pelhřimova, které každoročně moderuji s velkou radostí.

Mým nejčastějším moderátorským polem bylo po dlouhých 12 let takřka každodenní vystupování v Českém rozhlase Region v Jihlavě. Slyšet jste mě mohli na frekvenci 87,9 FM většinou v brzkých ranních hodinách – od pěti do devíti. V rozhlase působím i dál, nyní v pozici editora vysílání.

Seznamte se s mou nabídkou a podívejte se na výběr z mých aktivit v sekci Reference. Při moderování Vaší akce nabízím odpovědnost, kvalitní přípravu a profesionální přístup. A také, což není obvyklé, spisovnou mluvu. Neváhejte mě kontaktovat a prodiskutovat Vaše potřeby. Těším se na spolupráci právě s Vámi.